אודות


תעשיית הטקסטיל בסין נחשבת לגדולה ולמובילה בעולם.
המון יזמים מישראל וחברות מייבאים מוצרי טקסטיל שונים מהענק הסיני, בעיקר בגדים אופנתיים, כובעים, מצעים, בגדי עבודה איכותיים, שטיחים, מגבות ועוד.
חברתנו מתמחה ביבוא מוצרי טקסטיל המיוצרים בסין.
יבוא מוצרי טקסטיל מסין אינו דבר של מה בכך, אנחנו מאתרים ספקים אמינים, בודקים לעומק את קווי הייצור ויכולת הייצור במפעל, חותמים על חוזים והסכמים, בודקים את איכות המוצרים, צוות שלם דואג להבטיח את נושא התשלום כדי להימנע מנוכלים ותרמיות, אנו בוחרים חברת השילוח ועמילות המכס, ובנוסף דואגים להובלה ימית ויבשתית ועוד.

עבדתנו בשטח - 
 • הערכת עלויות מכס ובדיקת מיסי קניה בהתאם לסיווג הסחורה.
 • ביקור במפעלי הייצור בסין ופגישות עסקיות כדי לחתום על חוזים, לקבוע תנאי תשלום ועוד.
 • ביצוע הזמנה מול הספק לאחר בדיקת דוגמאות וסיכום תנאים כמו אחריות, מחיר סופי, מועד תשלומים וכדומה.
 • ארגון הובלה יבשתית למחסני חברת השילוח בסין, אפשר לבקש גם מהספק לטפל בהובלה המקומית, אך כדאי להשוות עלויות.
 • עדכון עמיל המכס בישראל על המשלוח הצפוי, יש לספק עבורו מסמכים שונים כמו שטר מטען, מפרטי אריזה, חשבון מכר, תעודת משלוח ועוד.
 • שחרור הסחורה מהמכס בישראל והובלה יבשתית לבית הלקוח.

  לא מעט ישראלים ניסו לייבא בעצמם מוצרי טקסטיל מסין, ורבים מהם נכוו והפסידו לא מעט כסף. היבוא מסין מחייב ניסיון, הכרות עם התרבות השונה, קשרים עם גורמים שונים וצוות מקומי שיכול לפקח ולנהל את היבוא במיומנות ובמקצועיות. לכן, אין לוותר על ליווי צמוד של חברה המתמחה ביבוא מסחרי מסין, בין היתר של מוצרי טקסטיל.
  חברתנו מעניקה שירות ללקוח בארץ ובסין, כולל פיקוח על הייצור במפעלים, הובלה יבשתית וימית, עמילות מכס ועוד.
  זהו שירות חוסך זמן וכסף המאפשר ליבואן להתמקד בנושאי הליבה של עסקיו ולקבל שירות מקצועי ויעיל, מרגע ההחלטה לייבא טקסטיל מסין ועד הגעת הסחורה לפתח העסק.